Pauls Lemon Cheesecake Yoghurt Pouch — 150g
As of 2 Oct 2026, Pauls Lemon Cheesecake Yoghurt Pouch 150g is cheapest at Coles at $3.15 ($2.10/100 g) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $3.15 at Coles (2 Oct); highest: $3.15 — currently $3.15 at Coles. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $3.15
- Average
- $3.15
- Highest
- $3.15
At the average price
5 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Pauls Lemon Cheesecake Yoghurt Pouch 150g cheapest?
- Coles has the lowest price at $3.15 ($2.10/100 g).
- How much does Pauls Lemon Cheesecake Yoghurt Pouch 150g cost?
- Prices range from $3.15 to $3.15 across 2 Australian supermarkets. The average price is $3.15.
- What is the unit price of Pauls Lemon Cheesecake Yoghurt Pouch 150g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.10/100g.
- Which supermarkets sell Pauls Lemon Cheesecake Yoghurt Pouch 150g?
- Pauls Lemon Cheesecake Yoghurt Pouch 150g is available at Coles and Woolworths.
- What is the lowest price ever for Pauls Lemon Cheesecake Yoghurt Pouch 150g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Pauls Lemon Cheesecake Yoghurt Pouch 150g is $3.15 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.15 at Coles.
