Baroni Fruit Panettone — 900g

As of 2 Oct 2026, Baroni Fruit Panettone 900g is cheapest at Coles at $14.50 ($1.61/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $14.50 at Coles (2 Oct); highest: $14.50 — currently $14.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$14.50
Average
$14.50
Highest
$14.50
Lowest ever
$14.50 · Oct '26
Highest ever
$14.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

11 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Baroni

    BaroniCheapest

    Baroni Fruit Panettone · 900g

    $1.61/100g$14.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Baroni

    BaroniCheapest

    Baroni Fruit Panettone · 900g

    $1.61/100g$14.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Baroni

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Baroni Fruit Panettone 900g cheapest?
Coles has the lowest price at $14.50 ($1.61/100 g).
What is the unit price of Baroni Fruit Panettone 900g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $1.61/100g.
What is the lowest price ever for Baroni Fruit Panettone 900g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Baroni Fruit Panettone 900g is $14.50 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $14.50 at Coles.

Categories