Nudie Green Crushie — 250ml

As of 1 Oct 2026, Nudie Green Crushie 250ml is cheapest at IGA at $3.99 ($1.60/100 ml) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time

No price history yet

We log the price each time we check — the graph fills in here once a price changes, so check back soon.

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Nudie

    NudieCheapest

    Nudie Green Crushie · 250ml

    $1.60/100ml$3.99IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Nudie

    NudieCheapest

    Nudie Green Crushie · 250ml

    $1.60/100ml$3.99IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Nudie

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Nudie Green Crushie 250ml cheapest?
IGA has the lowest price at $3.99 ($1.60/100 ml).
What is the unit price of Nudie Green Crushie 250ml?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $1.60/100ml.