CUB Fruit & Oat Bar Apricot — 90g

As of 2 Oct 2026, CUB Fruit & Oat Bar Apricot 90g is cheapest at Coles at $2.60 ($2.89/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $2.60 at Coles (2 Oct); highest: $2.60 — currently $2.60 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.60
Average
$2.60
Highest
$2.60
Lowest ever
$2.60 · Oct '26
Highest ever
$2.60 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1CUB

    CUBCheapest

    CUB Fruit & Oat Bar Apricot · 90g

    $2.89/100g$2.60Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1CUB

    CUBCheapest

    CUB Fruit & Oat Bar Apricot · 90g

    $2.89/100g$2.60Coles
1 brand available
Coles
  1. 1CUB

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is CUB Fruit & Oat Bar Apricot 90g cheapest?
Coles has the lowest price at $2.60 ($2.89/100 g).
What is the unit price of CUB Fruit & Oat Bar Apricot 90g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.89/100g.
What is the lowest price ever for CUB Fruit & Oat Bar Apricot 90g?
The lowest price OpenOrder has recorded for CUB Fruit & Oat Bar Apricot 90g is $2.60 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $2.60 at Coles.

Categories