Magnum Dessert Boysenberry — 90ml

As of 1 Oct 2026, Magnum Dessert Boysenberry 90ml is cheapest at IGA at $6.00 ($6.67/100 ml) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.00 at IGA (1 Oct); highest: $6.00 — currently $6.00 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.00
Average
$6.00
Highest
$6.00
Lowest ever
$6.00 · Oct '26
Highest ever
$6.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1

    MagnumCheapest

    Magnum Dessert Boysenberry · 90ml

    $6.67/100ml$6.00IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1

    MagnumCheapest

    Magnum Dessert Boysenberry · 90ml

    $6.67/100ml$6.00IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Magnum Dessert Boysenberry 90ml cheapest?
IGA has the lowest price at $6.00 ($6.67/100 ml).
What is the unit price of Magnum Dessert Boysenberry 90ml?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $6.67/100ml.
What is the lowest price ever for Magnum Dessert Boysenberry 90ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Magnum Dessert Boysenberry 90ml is $6.00 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.00 at IGA.