Mindful Foods Products
As of 29 Sept 2026, 1 Mindful Foods product tracked across 1 retailer in Australia — the cheapest line is Nuts at $15.99 from Harris Farm.
Prices updated 29 Sept 2026
1 product · 10 variants
All Mindful Foods Products
Nuts
Nuts
200g
Walnuts

$15.99
$79.95/1kg
250g
Yummy Beans

$15.99
$63.96/1kg
225g
Korean BBQ Munchies

$17.99
$79.96/1kg
250g
Hazelnuts

$17.99
$71.96/1kg
250g
Mixed Nuts

$17.99
$71.96/1kg
200g
Pecans

$17.99
$89.95/1kg
225g
Organic And Activated

$17.99
$79.96/1kg
Best
Harris Farm
325g
Brazil Nuts

$17.99
$55.35/1kg
225g
Maple Munchies

$17.99
$79.96/1kg
250g
Cashews

$18.99
$75.96/1kg