Kintra Foods Products
As of 29 Sept 2026, 2 Kintra Foods products tracked across 1 retailer in Australia — the cheapest line is Coffee at $5.99 from Harris Farm.
Prices updated 29 Sept 2026
2 products · 18 variants
All Kintra Foods Products
Coffee
Coffee
Best
Harris Farm
90g

$5.99
$66.56/1kg
80g
Rooibos African

$7.99
$99.88/1kg
50g

$7.99
$159.80/1kg
90g
Dandy Chai

$7.99
$88.78/1kg
65g
Detox And Cleanse

$8.49
$130.62/1kg
100g
Golden Blend

$8.49
$84.90/1kg
65g
Mint Burst

$8.49
$130.62/1kg
50g
Sleepy Extra Strength

$8.49
$169.80/1kg
50g
Turmeric Blend

$8.49
$169.80/1kg
65g
Lemon, Ginger And Manuka Honey

$8.49
$130.62/1kg
65g
My Figure

$10.49
$161.38/1kg
60g
Detox And Cleanse

$10.49
$174.83/1kg
50g
Energise

$10.49
$209.80/1kg
60g
Calm And Relax

$10.49
$174.83/1kg
60g
Immunity

$10.49
$174.83/1kg
50g
Matcha

$11.29
$225.80/1kg
110g
Matcha Green Tea

$24.29
$220.82/1kg
