Chocolate Grove Products
As of 1 Oct 2026, 1 Chocolate Grove product tracked across 1 retailer in Australia — the cheapest line is Chocolate Blocks and Bars at $1.99 from Harris Farm.
Prices updated 1 Oct 2026
1 product · 6 variants
All Chocolate Grove Products
Chocolate Blocks and Bars
Chocolate Blocks and Bars
Best
Harris Farm
180g
Milk Chocolate Honeycomb

$1.99
$11.06/1kg
120g
Milk Chocolate

$1.99
$16.58/1kg
Best
Harris Farm
180g
Dark Chocolate Honeycomb

$1.99
$11.06/1kg
180g
Milk Caramel

$9.49
$52.72/1kg
180g
Milk Chocolate Raspberry

$9.49
$52.72/1kg
200g
Dark Chocolate Honeycomb

$11.99
$59.95/1kg