Absolute Good Products
As of 29 Sept 2026, 1 Absolute Good product tracked across 1 retailer in Australia — the cheapest line is Chocolate Blocks and Bars at $8.49 from Harris Farm.
Prices updated 29 Sept 2026
1 product · 6 variants
All Absolute Good Products
Chocolate Blocks and Bars
Chocolate Blocks and Bars
100g
Milk Chocolate Coated

$8.49
$84.90/1kg
100g
Dark Chocolate Coated

$8.49
$84.90/1kg
Best
Harris Farm
120g
Milk Chocolate Coated

$9.99
$83.25/1kg
Best
Harris Farm
120g
Dark Chocolate Dusted Strawberries

$9.99
$83.25/1kg
Best
Harris Farm
120g
Milk Chocolate Dusted

$9.99
$83.25/1kg
Best
Harris Farm
120g
Dark Chocolate Coated

$9.99
$83.25/1kg